Projekty realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego 2017

Paintball

 

Zajęcia powrócą po wakacyjnej przerwie, dokładnie od 2 października - ZAPRASZAMY

 

Zajęcia są organizowane głównie dla studentów:

  • Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
  • Uniwersytetu Medycznego

trwają 2h i będą odbywać się na polu Ninja Camp Lublin, ul. Wojciechowska 54 (wjazd przez Stacje Paliw Moya) - PROSIMY O PRZYBYCIE 15 MINUT WCZEŚNIEJ!

Dodatkowe informacje: 
Zajęcia składać się będą z dwóch meczy pomiędzy 4 drużynami podzielonymi z 12 zawodników po 3 osoby w drużynie. Jeden mecz składać się będzie z 3 scenariuszy, czyli de facto z 3 gier. Uczestnicy będą mieli zapewnione profesjonalne pole paintballowe, obsługę techniczną i sędziowską rozgrywek. Będą zaopatrzeni w uniformy, sprzęt oraz naboje w postaci kulek.
Prosimy o zabranie ze sobą rzeczy do przebrania się - koszulka, krótkie spodenki i buty, które będą potrzebne, aby założyć je pod strój do paintballa. Koniecznie proszę wziąć ze sobą pasek do spodni, w celu dopasowania spodni, gdyż rozmiary kombinezonów sa uniwersalne. 
Jeszcze raz prosimy o wcześniejsze przybycie. Osoby spóźnione muszą liczyć się z tym, że nie będą mogli wziąć udziału w zajęciach.

UWAGA:

  • W przypadku wyczerpania limitu miejsc w zajęciach mogą brać udział tylko osoby zapisane przez strone

Uprzejmie informujemy, że nie podanie wszystkich danych przy zapisie (Imię i Nazwisko, numer legitymacji) skutkuje usunięciem z zajęć!

Regulamin Aktywny StudentLista zajęć

Lista Koordynatorów

Jarosław Cierniak (Aktywny Uczeń)
604-706-364
jarasc@gmail.com
Piotr Rejmer (Aktywny Student)
794-563-794
piotr.rejmer@azs.lublin.pl
Elżbieta Deleżuch (Aktywny Lublin)
531-924-871
elzbieta.delezuch@azs.pl