Projekty realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego 2017

Wybierz jeden z naszych projektów - rusza głosowanie

2017-09-23 00:00
Wybierz jeden z naszych projektów - rusza głosowanie

Pragniemy poinformować, że od 23 września 2017 roku rusza głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2018. AZS Lublin przy współpracy z Fundacją Lubelska Manufaktura Inspiracji przygotował kontynuacje trzech dotychczas realizowanych zadań: Aktywny Student, Aktywny Uczeń oraz Aktywny Lublin

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy nową propozycję pn. Młodzi Pełni Pasji, która ma rozszerzyć ofertę zajęć sportowo-rekreacyjnych dla młodych mieszkańców Lublina. Niezmiernie nam jest miło, że nasze projekty cieszą się tak ogromną popularnością (do 22 września zapisało się na zajęcie w tym roku 75 740 osób). 

Numery naszych projektów w głosowaniu BO2018: 

  • M22 - Aktywny Student
  • M31 - Aktywny Lublin
  • M73 - Aktywny Uczeń
  • M75 - Młodzi Pełni Pasji

 

Głosowanie w formie elektronicznej 
Aby oddać głos w formie elektronicznej należy wejść na stronę www.obywatelski.lublin.eu, zarejestrować się, zalogować a następnie oddać swoje głosy. 
W przypadku osób poniżej 18 roku życia konieczna jest zgoda rodzica/ opiekuna prawnego. Aby ją wyrazić rodzić/ opiekun prawny musi wprowadzić swoje imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu oraz „kliknąć” oświadczenie dotyczące jego zgody na głosowanie przez osobę poniżej 18 r.ż.

Głosowanie w formie papierowej 
W tym roku, po konsultacjach z mieszkańcami, zmianie ulega sposób głosowania w Budżecie Obywatelskim. Przypominamy, że w wersji papierowej wymagane jest osobiste dostarczenie do punktu głosowania swojego głosu - formularz karty znajduje się poniżej. Z tych też powodów zmianie ulega także funkcjonowanie i ilość punktów głosowania. W każdym z punktów musi być obecny/a pracownik/czka Urzędu Miasta Lublin, upoważniony/a do kontroli poprawności oddawanego głosu. Szczegółowe punkty z wykazem godzin otwarcia dostępne na stronie www.lublin.eu/punkty

KARTA DO GŁOSOWANIA - POBIERZ

Lista Koordynatorów

Jarosław Cierniak (Aktywny Uczeń)
604-706-364
jarasc@gmail.com
Piotr Rejmer (Aktywny Student)
794-563-794
piotr.rejmer@azs.lublin.pl
Elżbieta Deleżuch (Aktywny Lublin)
531-924-871
elzbieta.delezuch@azs.pl